RĪGA. KANĀDA. LAUKI

Varētu teikt, ka mūsu kombučas dzimtene ir Kanāda, jo tieši tur, pus gadu pavadot brīvprātīgajā darbā ekoloģiskajās saimniecībās, to iepazinām un atvedām mūsu pirmo kombučas ‘mazuli’ jeb skobiju (scoby - symbiotic culture of bacteria and yeast).

Ilgu laiku brūvējām nelielos apjomos – sev, ģimenei un draugiem. Taču, jo vairāk to lietojām ikdienā un uzgājām arvien jaunas dzēriena brīnumspējas, sajutām īsto brīdi un aicinājumu ar rūpēm radīto kombuču piedāvāt arī jums! Tā 2021. gadā Prižu Avēnijas Daugavas krastos tika uzsākta kombučas mājdarītava, bet jau 2022. gadā dibināts uzņēmums SIA botanical shaman.

MĪLESTĪBĀ SADARBOJOTIES AR LATVIJAS DABU, RADĀM VESELĪBAS MALKU NEPIERADINĀTĀS GARŠĀS.

AUGU STARPNIEKI

ZANE MIGLINIECE

"Plūkt un sajust auga dvēselīti. Smelties dzīvības spēku un apbrīnot. Pēcpusdienas bišu sabiedrībā, pirmā satikšanās pavasarī un pumpurpilnas iepazīšanās. Tie ir mani miera svētki, mana meditācija. "

JĀNIS MIGLINIEKS

"Neaizmirstama ir bērnības sajūta, kad attopies dziļos laukos sastingušā laikā un klusumā, kur tevi apvij svaigi ievākts tējas aromāts, ko vecmamma atstājusi žāvēties. Šī sajūta joprojām pavada ikdienā un ļauj novērtēt cilvēka ciešo un nezūdamo saikni ar dabu."

ILGTSPĒJA

Apzinoties cilvēces augsto resursu patēriņu, mums ir īpaši svarīgi radīt produktu, kas atstāj pēc iespējas mazāku ietekmi. Tieši tāpēc, izvēlamies vietējas izejvielas, kas būtiski samazina transportēšanas negatīvo ietekmi Tāpat arī piedāvājam izlejamās stacijas, ar kurām produktu iespējams atkārtoti pildīt savā iepakojumā. Un pieņemam atpakaļ stikla produkta iepakojumu, lai to izmantoti atkārtoti.

MŪSU SĒNES STĀSTS

Sēne ir dzīvotne ar izsenu pagātni, kuras dziednieciskās īpašības zinātas jau mednieku - vācēju sabiedrībās.
Mūsu sēnes nospiedums ir kā atgādinājums bagātībām, ko ne vienmēr var ieraudzīt uzreiz. Reizēm ir jānotupjas ar ceļiem mitrajās meža sūnās un galva jānoliec pret debesīm. Un tikai tad var ieraudzīt simtiem trauslu, bet neiedomājami spēcīgu sporu, kas tā vien gaida, lai būtu, saistītu un radītu!